Pekmez Ccouk anasayfa spot

Pekmez akıllı anasayfa spot

Yemek Ve Tatlı Tarifleri

Foto Galeri Spot

Videolar spot

Sipariş Spot

facebooktwitter

Akıllı Pekmez - Cevizli Sucuk - Pestil - Kuru Üzüm

Çıkış: Kırşehir'de yöremiz ile özdeşleşmiş Akıllı Pekmez - Kuru šüzümpekmez ve ceviz ürünlerinin çeşitli konseptler halinde sunularak hem ilimizin tanıtımı hem de hediye tarzında sürekli bir üretim sağlamak ve bu alanda ortaya çıkan ihtiyaca cevap verebilmek adına başlatılan bu girişim KOSGEB Yeni girişimci desteği ile desteklenmiş ve faaliyete yılbaşından itibaren başlamıştır.

Marka: Kırşehir insanı ile özdeşleşmiş ve Anadolu insanının kıvrak zekasını temsil eden "Pekmez Akıllı" ifadesi başta olmak üzere "Akıllı Pekmez" ve "Kırşehir Pekmezi" dışında onlarca markanın tescili yapılmış olup, ürünler bu iki ana başlık adında piyasaya çıkarılacaktır. Ayrıca tescili yapılan şirketin ismi de "Pekmez Akıllılar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi" olarak belirlenmiştir.

Konseptler: Ürünler şu anda 11 çeşit konsept halinde hazırlanmıştır. Satışa sürülen ana ürünler Pekmez, köftür, kuru üzüm, ceviz ve ceviz içi, pestil, cevizli sucuk ve tahin olarak belirlenmiştir. Yani ana ürünler yöremiz ile özdeşleşmiş pekmez, ceviz ve bunların türevlerinden oluşmaktadır. Ürünler evlerin ihtiyacını karşılamaya yönelik olmayıp, tamamen kurumsal ve V.İ.P özel hediyelik tarzında sunulmaktadır.

Tasarım ve Ambalaj: Ürünlerimizin hepsi özel tasarım logolar altında yine özel tasarım ambalajlar içinde yer almaktadır. Pekmez Türkiye'de ilk kez İtalya'dan ithal edilen özel cam şişelerde satışa sunulacaktır. Diğer ürünler, ahşap, kraft karton ve nostaljk metal kutularda paketlenmektedir. Ambalajların tamamı doğal ahşap, sağlıklı cam ve estetik kraft kartonlardan üretilmiştir.Akıllı Pekmez - Pekmez

Sosyal Sorumluluk Projeleri: Firmamız ticari düşüncenin yanında ilimizin tanıtımı ve sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir. Bu projeler kapsamında ilimizdeki bağcılığın geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılacak olup bu konu ile ilgili hazırlıklar tamamlanmıştır. Bağcılık, üzüm ve pekmez üretiminin artırılması ve ilimizi bu konuda marka şehir yapma konusunda bir takım hazırlıklar yapılmakta olup, süreli yayınlar için çalışmalar tamamlanmıştır. Kısa bir süre sonra, Pekmez Çocuğun Hikayeleri ile Pekmezli ve Cevizli Yemek Tarifleri kitabı piyasaya sunulacaktır. Ayrıca yılda iki kez "Akıllı PEKMEZ" adında sektörelbir dergi yayınlanacaktır. Ayrıca facebook'da "akıllı pekmez" sayfası şu anda sosyal paylaşım ağı içerisinde yer almaktadır.

Hijyen ve Sağlık: Ürünler son derece sağlıklı ve hijyenik bir ortamda paketlenmekte ve Gıda Kontrol Laboratuvarında tahlilleri yapılmaktadır. Firmamızın ürünleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 14.09.2011 tarih ve G40-0250 nolu kayıt numarası ile Gıda Kodeksine Uygun olarak imal edilip paketlenmektedir.

Üzüm

Telefon iletişim

email iletişim