Pekmez Ccouk anasayfa spot

Pekmez akıllı anasayfa spot

Yemek Ve Tatlı Tarifleri

Foto Galeri Spot

Videolar spot

Sipariş Spot

facebooktwitter

AKILLI PEKMEZ - KÖFTÜR - KURU ÜZÜM - CEVİZLİ PEKMEZ SUCUĞU - CEVİZ - ŞIRA

DUYURU:ÜRÜNLERİMİZİN "TASARIMLARI" TPE TARAFINDAN 07.11.2016 TARİH VE 2016/07223 TESCİL NO VE 263 BÜLTEN NOLU "ENDÜSTRİYEL TASARIM BELGESİ" İLE "KORUMA ALTINA" ALINMIŞTIR. ÜRÜNLERİMİZİ VE TASARIMLARIMIZI TAKLİT EDENLER HAKKINDA 554 SAYILI KHK'nin 17. ve 48. MAD. İLE 4128 SAYILI KANUN KAPSAMINDA YASAL YOLLARA BAŞVURU HAKKIMIZ SAKLIDIR.

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.

Pekmez Akıllılar Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu

ÇIKIŞ: Kırşehir'de yöremiz ile özdeşleşmiş pekmez ve ceviz ürünlerinin çeşitli konseptler halinde sunularak hem ilimizin tanıtımı hem de hediye tarzında sürekli bir üretim sağlamak ve bu alanda ortaya çıkan ihtiyaca cevap verebilmek adına başlatılan bu girişim KOSGEB Yeni girişimci desteği ile desteklenmiş ve 2011 yılında faaliyete başlamıştır.

MARKA: Kırşehir insanı ile özdeşleşmiş ve Anadolu insanının kıvrak zekasını temsil eden "Pekmez Akıllı" ifadesi başta olmak üzere "Akıllı Pekmez", "Kırşehir Pekmezi", "Ahi Pekmezi" ve "Nevşehir Pekmezi Kapadokya" dışında onlarca markanın tescili yapılmış olup, ürünler bu dört ana marka altında piyasada yer almaktadır. Ayrıca tescili yapılan "PEKMEZ AKILLI" markası doğrultusunda şirketin ismi de "Pekmez Akıllılar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi" olarak belirlenmiştir.

TASARIM 1

KONSEPTLER: Ürünler şu anda 11 çeşit konsept halinde hazırlanmıştır. Satışa sürülen ana ürünler Pekmez, köftür, kuru üzüm, ceviz ve ceviz içi, pestil, cevizli sucuk ve tahin olarak belirlenmiştir. Yani ana ürünler yöremiz ile özdeşleşmiş pekmez, ceviz ve bunların türevlerinden oluşmaktadır. Ürünler sofralık ve kurumsal V.İ.P özel hediyelik tarzında sunulmaktadır.

TASARIM VE AMBALAJ: Ürünlerimizin hepsi özel tasarım logolar altında yine özel tasarım ambalajlar içinde yer almaktadır. Pekmez Türkiye'de ilk kez İtalya'dan ithal edilen özel cam şişelerde satışa sunulacaktır. Diğer ürünler, ahşap, kraft karton ve nostaljk metal kutularda paketlenmektedir. Ambalajların tamamı doğal ahşap, sağlıklı cam ve estetik kraft kartonlardan üretilmiştir.

SAZ 3 Hanedan set KEMAN 2

HİJYEN VE SAĞLIK: Ürünler son derece sağlıklı ve hijyenik bir ortamda paketlenmekte ve Gıda Kontrol Laboratuvarında tahlilleri yapılmaktadır. Firmamızın ürünleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 14.09.2011 tarih ve TR-040-K-000991 nolu kayıt numarası ile Gıda Kodeksine Uygun olarak imal edilip paketlenmektedir.

logo e1 File 19725 NEVŞEHİR

0(532) 170 10 40

Telefon iletişim

email iletişim